Efendi Hazretlerimizin (k.s.) Öğrettikleri İle Yaşıyoruz… | Fatih Medreseleri 1986'dan beri hizmetinizde...
Fatih Medreseleri

Efendi Hazretlerimizin (k.s.) Öğrettikleri İle Yaşıyoruz…


Hac niyetiyle Mekke’de bulunan Masum Bayraktar Hoca Efendi’nin açıklaması;

 

Elhamdülillah şuanda Beytullah’ın karşısında, Makamı İbrahim’in arka tarafında arkadaşlarımızla beraber şükür tavafı sonrası oturmaktayız. Çok bereketli bir hac yapılıyor elhamdülillah.

 

Çok hoş bir şükür tavafı yaptık, şükrettik Mevla’mıza. Çok etkilendik, güzel bir şekilde kardeşlerimizle beraber kıymetli bir hac yapıyoruz, hepinize dua ettik, tüm kardeşlerimize dua ettik, tek tek hepinizi ismen resmen hatırladık, dualarımıza ortak ettik, hiçbirinizi unutmadık, Hepinizle beraber inşallah tekrar buralarda Umrelerde Haclarda buluşmak niyetinde bulunduk arzu ettik.

 

Evlatlarımıza, ailelerimize, talebelerimize ve medreselerimize dua ettik. Efendi Hazretlerimizin arzularını Türkiye’de ve tüm Dünyada görebilmesi bize yakışır dedik istedik Mevla’mızdan. “İsteyin vereyim” buyuruyorsun Ya Rabbi biz dedik ki “Sen istetiyorsun vereceksin öyle inanıyoruz” dedik.

 

Çalışmalarımızda gayret istedik. Sonsuz şükürler olsun Mevla’mıza güzel bir çalışma oluyor. Allah’ım Haccın sonuna kadar da ömrümüzün sonuna kadarda bu güzellikleri yaşamayı tüm kardeşlerimize hepimize nasip eylesin.

 

Hepinize selam ediyorum Allah’ım Dünyada ve Ahirette Efendi Hazretlerimizi başımızdan eksik eylemesin. O’nun öğrettiği şeylerle yaşıyoruz, O’nun güzellikleriyle yaşıyoruz, O’nun bildirdikleriyle yaşıyoruz, O’nun gösterdikleriyle yaşıyoruz,  Elhamdülillah. Canlı canlı bize her şeyi gösterdi yaşatıyor, O’nun yüzü suyu hürmetine yapılacak hareketleri yapmayı Mevlam bizlere nasip eylesin.

 

 

 

 

Yorum yapın