İslam Hazımsızlığı | Fatih Medreseleri 1986'dan beri hizmetinizde...
Fatih Medreseleri

İslam Hazımsızlığı


img_0070

Fatih Medreseleri Genel Başkanı Masum Bayraktar Hoca Efendi Fatih bölgesi şubelerinin Sarıyer’de düzenlemiş olduğu piknik organizesine katıldı.

 

Almanya’da sünnetin yasaklanması ile ilgili sorulan soru üzerine Hoca Efendi; “Neredeyse nüfusunun % 10’u Müslüman olan Almanya’da sünnetin yasaklanması manidardır. Sünnet İslam inancının bir parçasıdır. Onların derdi İslami hareketlerin önüne geçmektedir. Eğer sünnet Hristiyanlıkta olsaydı yasaklarlar mıydı?” dedi.

 

BİZİM DAHA FAZLA ÇALIŞMAMIZ LAZIM

 

Tıbben zararları ispatlanmış olduğu halde hınzır etini, alkol, bira, kürtajı neden yasaklamıyorlar, zannediyorsunuz. Çünkü bunlar dinimizce haram olan şeylerdir. Hiç alakamız olmadığı için ilgilenmiyorlar. Bunların derdi İslam’ın yayılmasını engellemektedir. Müslümanların dini vecibelerini yerine getirmemeleri için bütün yasakları koyuyorlar. Onlar vazifelerini yapıyorlar. Ama ne kadar uğraşırlarsa uğraşsınlar hak geldi, batıl zail olacaktır, inşallah.

 

 

UYANIK OLALIM

 

Ancak bizim de uyanık olmamız gerekir. Onlar dinimize saldırdıkça bizim de onlara tepkisiz kalmamamız lazımdır. En azından onların batıl inançlarını İslam inancına bulaştırmamız çok önemlidir.

 

Hoca Efendi Küfür tek millettir. Küffarın noel günü, sevgililer günü, şarkı, türkü, kılık kıyafet, moda, futbol, tv, sinema gibi dinimizde yanlış olan yaşantıları elimizin tersi ile itmeliyiz. Allah cümle Müslümanları uyanışa çevirsin. Şaban ayını hakkımızda hayırlı ve mübarek eylesin diyerek sözlerini tamamladı.

 

Talebelerde verimliliği muhafaza etmek ve bir senelik yorucu eğitim maratonunun stresinden uzaklaşmak için Fatih Medreseleri böyle organizeler düzenlemeye devam edecektir.

 

 

Yorum yapın